پاسخ: شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود شده و در قسمت “ویرایش حساب کاربری” اطلاعات مورد نظر خود را تغییر دهید

اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید متاسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری، هیچ راهی برای تغییر ایمیل خود به عنوان نام کاربری نخواهید داشت و فقط می‌توانید مجدداً با ایمیل جدید خود ثبت نام کنید.

پاسخ: علاوه بر سابقه و تجربه 20 ساله در بازار ارومیه ، تبریز و مشهد، سرای زیبایی  ونوس دارای نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت و نماد اعتماد وزارت ارشاد می باشد که به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در پایین تمام صفحات با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

پاسخ: بله، کافیست در صفحه صورت حساب در قسمت “توضیحات سفارش” آدرس مورد نظر و توضیحات اضافی را ارسال نمایید

پاسخ: بله کافیست با شماره های موجود در صفحه تماس با ما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز را دریافت نمایید

پاسخ: بله، امکان ثبت سفارش از طریق تماس تلفنی، تلگرام و واتساپ امکان پذیر می باشد. کافیست با شماره 09052185008 تماس حاصل نمایید.

پاسخ: تمامی سفارشات با پست پیشتاز به صورت رایگان ارسال می شود.

پاسخ: تمامی سنگ های زیورآلات اصل می باشند و خواص معدنی، سری و درمانی خاص خود را دارا می باشند، در غیر این صورت از عناوین اتمی، سنتاتیک، صنعتی استفاده می شود.

پاسخ: بله – برای این منظور با شماره 09362929096 از طریق تلگرام ، واتساپ یا تماس تلفنی تماس گرفته تا همکاران ما اطلاعات تکمیلی را برای شما ارسال نمایند.

پاسخ: بله امکان ارسال تمامی سفارشات به تمام نقات جهان امکان پذیر می باشد. برای این منظور با شماره 09362929096 از طریق تلگرام یا واتساپ تماس حاصل نمایید. تا همکاران ما هزینه ارسال را استعام و نحوه پرداخت را اعلام نمایند. توجه داشته باشید امکان پرداخت دلاری وجود ندارد.

پاسخ: برای پرداخت وجه محصولات 2 راه وجود دارد. 1- پرداخت آنلاین که نیازمند داشتن رمز پویا می باشد.

2- کارت به کارت: در این روش محصولات مورد نظر را انتخاب کرده و  با شماره 09362929096 از طریق تماس تلفنی یا تلگرام و واتساپ تماس حاصل نمایید تا همکاران ما دربخش پشتیبانی اطلاعات تکمیلی را برای شما ارسال نمایند.